Logo
Tato vyznamenání jsou udělována z nařízení vikomta Swedena I., budiž mu třikrát sláva.

s.o. = speciální ocenění

   :: Moritanská stříbrná hvězda ::

Jedno z nejvýznamnějších vyznamenání rodu. Uděluje se za největší počet sestřelených útočných jednotek nepřítele. Toto ocenění sebou nese i nemalou vděčnost celého národa.
držitel:
pozn.: Toto ocenění se uděluje po válce po případě na konci věku.
 

   :: drogového krále ::

Toto ocenění získává bojovník s největším počtem nástřelů pro Ekaz s úspěšným zakončením akce. Za tuto medaili získává hráč úlevy na daních pro svůj malorod. Tento řád je putovní.
držitel:
 

   :: Zlaté slunce ::

Znak pravého Moritanského malorodu který neváhal obětovat svou melanž pro blaho národa a tak mu pomohl v dobách nouze. Uděluje se malorodu který posílá douhodobě vyšší daně.
vzpomínané malorody:
 

   :: Vikomtovo s.o. consiglioriho ::

Toto ocenění získává mentat, za prokazatelně dlouhodobé plnění úkolů nad rámec služebních povinností. Tento titul a řád consiglioriho jsou putovní. Navrh na consiglioriho podává vikomt.
držitel: Avatar
 

   :: Vikomtovo s.o. copergima ::

Toto ocenění se uděluje pro zvýraznění jedinců, kteří opakovaně plní své povinnosti nad rámec svých rozkazů. Získává ho generál který dlouhodobě prokazuje svoje schopnosti ve vedení malorodu, nebo jehož malorod prkazuje neustálé zlepšení aktivitu a bojové schopnosti. Titul copergima je taktéž putovní. Navrh na corgima podava vikomt co vláda.
držitel:
 

   :: Moritanský kříž cti ::

Získává člen národa Moritani za pomoc národu je to jedno z nejvýznamnějších ocenění pro Moritana toto ocenění může navrhnout každý člen národa hrající za národ 1 a více věků o nominovaném se pak hlasuje v referendu.
držitel: the.max
 

   :: Medaile vítězství ::

Získává hráč který se dostane na 15 úspěšných útoku na nepřátele a více.
držitel:
 

   :: Medaile války ::

Tuto medaili obdrží hráč který vykoná 25 a více úspěšných útoků.
držitel:
 

   :: Medaile assasina ::

Toto ocenění získává nejúspěšnější nováček národa.
držitel: Horin
 


script & design by EarlGrey 2005